Partnerzy serwisu:

Polacy zaufali Flixbusowi. Michał Leman: Będzie szersza siatka połączeń [film]

Michał Szymajda 24.10.2018

– Po roku działalności mogę powiedzieć, że pasażerowie przekonali się do naszych standardów i tras, również tych nowo otwartych. Planujemy jeszcze kilka kolejnych nowości w 2018 roku i kilka następnych w 2019. Siatka połączeń obejmie ona na pewno kolejne regiony Polski i kolejne miasta w Europie – powiedział podczas Kongresu Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta Michał Leman, dyrektor zarządzający Flixbusa w Polsce.
Zdaniem Michała Lemana, pasażerów do Flixbusa przekonała wysoka jakość oferty, którą zapewniają nowoczesne autokary wyposażone w darmowy internet, możliwość przesiadek w Polsce i zagranicą oraz bardzo duża siatka połączeń obejmująca całą Europę. – Niebagatelne znaczenie mają ceny biletów, ponieważ kupując je z otrzymamy bardzo dobrą cenę. To jest rzecz, która wyróżnia Flixbusa w Europie – powiedział podczas KTPiIM 2018.

W połowie października FlixBus otworzył kalendarz rezerwacyjny dla większości swoich linii aż do kwietnia 2019 roku, a także uruchomił nowe międzynarodowe połączenia do Wiednia, Pragi i Berlina.
Nowe miasta w siatce połączeń FlixBus w Polsce to: Kłodzko, Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Bielsko-Biała, Iłowa, Gniezno, Blachownia, Herby, Dobrodzień, Brzeg, Inowrocław, Kraków Lotnisko, a także czeski Liberec i Hradec Králové.

Wśród nowych połączeń znalazły się m.in.:

• Opole-Zakopane (przez Gliwice, Zabrze, Katowice, Myślenice i Nowy Targ);
• połączenia do Pragi z Gdyni (przez Sopot, Gdańsk i Leszno) i Warszawy;
• połączenia do Berlina m.in. z takich miast jak Iłowa, Świebodzin, Legnica, Częstochowa, Gniezno i Gliwice.

Możliwość zakupu biletów z wyprzedzeniem dotyczy wszystkich połączeń i dla większości z nich kalendarz rezerwacyjny otwarty jest aż do 10 kwietnia 2019 roku.

– Liczymy na zainteresowanie ofertą nowej grupy klientów – nie tylko ludzi młodych, ale też rodzin, czy np. podróżujących w góry czy do innych miejscowości turystycznych – powiedziałPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony