Partnerzy serwisu:

Pobiedziska. MP Technology instaluje tablice informacyjne

Jakub Dybalski 16.05.2018

Pobiedziska. MP Technology instaluje tablice informacyjne
fot. Pobiedziska
MP Technology było jedynym oferentem w przetargu na montaż tablic informacyjnych i kierunkowych w trzech węzłach przesiadkowych w gminie Pobiedziska.
Zamawiający zapłaci za tablice nieco więcej niż planował, bo do wydania na urządzenia było 615 tys. zł brutto, a ostatecznie MP Technology postawi je za 701,1 tys. zł brutto.

Chodzi o tablice, a właściwie dość skomplikowane urządzenia informacyjne, które mają się znaleźć w trzech budowanych przez miasto węzłach przesiadkowych – Pobiedziska, Pobiedziska Letnisko i Biskupice. W pierwszej z tych lokalizacji mają to być cztery tablice informacyjne i cztery tablice kierunkowe. W pozostałych – po dwie informacyjne i po cztery kierunkowe.

Tablica informacyjna ma pokazywać informacje o czasie wyjazdu pociągu i autobusów komunikacji gminnej nazwę stacji docelowej, czas opóźnienia pociągu lub autobusu, piktogramy. Ma mieć co najmniej dziewięć wierszy wyświetlenia, przy czym ostatni wiersz ma wyświetlić informacje o utrudnieniach i opóźnieniach pociągu lub autobusu oraz informacje organizatora i operatora transportu gminnego. Dodatkowo tablica powinna mieć zabezpieczone dogodne i widoczne miejsce na montaż QR kodu na urządzenia mobilne typu smartfon, tablet itp., który pozwoli na sprawdzenie baz danych.

Tablica kierunkowa ma być uproszczoną wersją tej pierwszej. W górnej części tablicy należy zamieścić nazwę lokalizacji tablicy, nazwy sąsiednich miejscowości i obiektów takich jak pobliska kasa, peron, parking czy przystanek autobusowy.

Tablice w Pobiedziskach będą działać jako część poznańskiego ITS. MP Technology zaoferowało Pobiedziskom 60-miesięczną gwarancję na system.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Informacja pasażerska
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony