Partnerzy serwisu:

Płock ponownie próbuje kupić cztery autobusy hybrydowe

Jakub Dybalski 24.05.2019

Płock ponownie próbuje kupić cztery autobusy hybrydowe
fot.
Płock rozpisał przetarg na cztery autobusy hybrydowe standardowej długości. To powtórzony przetarg, bo mazowieckie miasto próbowało już tego w marcu. Nikt jednak nie złożył oferty.
Chodzi o cztery autobusy hybrydowe o długości ok. 12 metrów. Mają być wyposażone w silnik spalinowy o mocy 150 kW, a także silnik bądź silniki elektryczne o łącznej mocy min. 100 kW. Wymagany jest magazyn energii elektrycznej zbudowany w oparciu o akumulatory, superkondensatory lub inne urządzenia. Energia elektryczna do magazynu energii musi być generowana podczas hamowania autobusu na zasadzie rekuperacji.

W autobusach powinno się zmieścić 80 pasażerów, w tym minimum 25 na miejscach siedzących. Powinny mieć troje drzwi i po jednym miejscu na wózek inwalidzki i dziecięcy. Wymagana jest minimum trzyletnia gwarancja na cały pojazd.

W stosunku do pierwotnego zamówienia nie zmieniła się waga kryteriów. 60 proc. punktów będzie można dostać za cenę, 32 proc. za kryteria techniczne, a pozostałe 8 proc. punktów za warunki gwarancji.

Na oferty czekają w Płocku do 26 czerwca.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony