Partnerzy serwisu:

Płock kupuje trzy nowoczesne autobusy

Jakub Dybalski 18.03.2015

Płock kupuje trzy nowoczesne autobusy
Most Legionów Piłsudskiego w Płockufot. Rommullus, lic. GDFL
Komunikacja Miejska w Płocku ogłosiła zamówienie na dostawę trzech niskopodłogowych autobusów miejskich. Przewoźnik chce za nie zapłacić niecałe 3 mln zł.
Miejski przewoźnik chce kupić jeden autobus przegubowy (17,5–18,75 m) i dwa w wersji 12–metrowej (11,5–12,5 m). Planuje przeznaczyć na to między 2,9 a 3 mln zł. Wszystkie trzy autobusy mają być fabrycznie nowe, niskopodłogowe, będą posiadały silniki diesela. W opublikowanym ogłoszeniu o zamówieniu brakuje szczegółów, ale biorąc pod uwagę poprzednie zakupy w specyfikacji na pewno zostanie położony nacisk na udogodnienia dla niepełnosprawnych, co mocno podkreślano przy okazji wspomnianych solarisów.

Od oferentów oczekuje się posiadania zdolności kredytowej w wysokości minimum 3 mln zł i wpłacenia wadium w wysokości 50 tys. zł. Wymagane doświadczenie to realizacja co najmniej jednego podobnego zamówienia, czyli dostarczenia jednego „przegubowca” i dwóch zwykłych autobusów.

W ocenie ofert podstawowe znaczenie będzie miała proponowana cena (85%). Poza tym pod uwagę będą brane też warunki dotyczące gwarancji (15%). Oferty można składać do 23 kwietnia. Tego dnia zostaną otwarte w siedzibie Komunikacji Miejskiej.Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Proces inwestycyjny
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony