Partnerzy serwisu:

Płock kupuje siedem autobusów MIDI

Jakub Dybalski 21.11.2019

Płock kupuje siedem autobusów MIDI
fot. UM Płock
Komunikacja Miejska w Płocku rozpisała przetarg na siedem autobusów o długości do 10 metrów. Autobusy muszą tam trafić w ciągu 150 dni od podpisania umowy, ale producenci mogą zadeklarować nawet 90-dniowy termin.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa siedmiu autobusów o długości 8–10 m (klasa MIDI), szerokości 2,4–2,55 m, wysokości do 3,2 m, przystosowanych do przewozu minimum 55 pasażerów, w tym co najmniej 20 na miejscach siedzących. Autobusy mają być fabrycznie nowe, niskopodłogowe, napędzane silnikiem diesla, spełniającym normę emisji spalin Euro 6.

Zamawiający wymaga minimalnie 3-letniej gwarancji na cały autobus, 5-letniej na zewnętrzne powłoki lakiernicze i 10-letniej na szkielet kratownicy podwozia i poszycie boczne.

Głównym kryterium będzie cena (60 proc.), a poza nią przedłużona do czterech lub pięciu lat gwarancja na cały autobus (20 proc.), skrócenie terminu dostawy (10 proc.) i zużycie paliwa według testu SORT 2.

Na oferty czekają w Płocku do 23 grudnia. Termin realizacji zamówienia określono na 150 dni od daty podpisania umowy, ale maksymalną liczbę punktów będzie można dostać za skrócenie terminu dostawy do 90 dni.

PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony