Partnerzy serwisu:

PKS Nova wyleasinguje trzy autobusy miejskie

Witold Urbanowicz 04.05.2020

PKS Nova wyleasinguje trzy autobusy miejskie
fot. Pksnova, lic. CC BY-SA 4.0 Wikimedia commons
Spółka Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova ogłosiła przetarg na leasing trzech pojazdów w standardzie komunikacji miejskiej. Autobusy powinny zostać dostarczone w tym roku.
Przedmiotem zamówienia jest leasing trzech nowych autobusów niskopodłogowych, bez stopni wejściowych w co najmniej pierwszych i drugich drzwiach pojazdu. Pojazdy o długości min. 11,60 m powinny pomieścić 90 osób, w tym 24 na miejscach siedzących (wraz z kierowcą). Wymagane są trzy pary drzwi w układzie 2-2-2. Pojazdy mają być napędzane silnikiem diesla o mocy min. 180 kW. Pojazdy mają być ogrzewane i wyposażone w klimatyzację oraz system informacji pasażerskiej.

Termin składania ofert mija 9 czerwca. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat dostarczyły co najmniej dwie dostawy co najmniej dwóch nowych autobusów niskopodłogowych o łącznej wartości co najmniej 1,4 mln zł brutto. O wyborze zdecydują cena (90%) oraz spełnianie fakultatywnych warunków umowy leasingowej (10%).

Autobusy powinny zostać przekazane do użytkowania najpóźniej do 1 grudnia 2020 r. Leasing będzie realizowany przez sześć lat.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony