Partnerzy serwisu:

PKP SA z ofertami na remont dworca Jastrząb

Witold Urbanowicz 08.01.2020

PKP SA z ofertami na remont dworca Jastrząb
mat. PKP SA
PKP SA otworzyły oferty w przetargu na przebudowę dworca Jastrząb przy linii nr 8. O zamówienie ubiega się pięć firm. Jeśli zamawiający znajdzie dodatkowe środki, prace potrwają nieco ponad rok.
Przedmiotem przetargu jest przebudowa dworca Jastrząb, w powiecie szydłowieckim w województwie mazowieckim. Budynek leży przy linii kolejowej nr 8 Warszawa Zachodnia – Kraków Główny. Zatrzymują się tutaj pociągi Kolei Mazowieckich z Radomia do Skarżyska-Kamiennej. Dworzec powstał w 1917 r. i jest ujęty w gminnej ewidencji zabytków. Więcej o zakresie prac wraz z wizualizacjami pisaliśmy tutaj.

Wczoraj (7 stycznia) minął termin składania ofert. O zamówienie ubiega się pięć podmiotów. Firma Krobel ze Starachowic wyceniła prace na 7,558 mln zł brutto, Texom z Krakowa na 8,199 mln zł brutto, T4B z Warszawy na 9,641 mln zł brutto, Merx z Białegostoku na 9,883 mln zł brutto, a PB Pożarski Budownictwo z Białegostoku na 10,595 mln zł brutto.

Wszystkie oferty przekraczają budżet określony na kwotę 5,968 mln zł brutto. Jeśli zamawiający zdecyduje się na zwiększenie środków, o wyborze zdecyduje cena. Na realizację przeznaczono okres 55 tygodni. W czasie prac podróżni będą korzystać z obiektu tymczasowego.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony