Partnerzy serwisu:

PKM Świerklaniec z jedną ofertą na autobusy

Witold Urbanowicz 15.03.2021

PKM Świerklaniec z jedną ofertą na autobusy
fot. Solaris
PKM Międzygminna Spółka Świerklaniec otworzyło oferty w przetargu na dostawy trzech autobusów spalinowych o długości ok. 12 m. O zamówienie ubiega się wyłącznie Solaris.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech sztuk nowych autobusów miejskich o napędzie spalinowym, długości 11,80 do 12,15 m. Rok produkcji musi pokrywać się z rokiem dostawy.

Pojazdy mają pomieścić min. 88 pasażerów, w tym min. 24 na miejscach siedzących. W pojeździe powinny znaleźć się trzy pary drzwi w układzie 2-2-2. Wymagany jest silnik o mocy min. 200 kW. Podłoga powinna być niska na całej długości – z wejściem na wysokości 340 mm. W pojeździe powinny znaleźć się żółte poręcze, min. sześć okien przesuwnych, ogrzewanie wnętrza konwektorami i systemem nagrzewnic, dodatkowe ogrzewanie wodne - niezależny agregat grzewczy o mocy min. 30kW, system informacji pasażerskiej z wyświetlaczami LCD, monitoring.

Dzisiaj (15 marca) minął termin składania ofert. Wystartował jedynie Solaris z ofertą na kwotę 3,635 mln zł brutto. To więcej niż zakładał budżet, określony na kwotę 3,321 mln zł brutto. W zamówieniu założono bardzo krótki czas realizacji – do połowy maja 2021 r.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony