Partnerzy serwisu:

PKM Gliwice wydzierżawią 25 autobusów

Witold Urbanowicz 27.08.2021

PKM Gliwice wydzierżawią 25 autobusów
fot. UM Gliwice
PKM w Gliwicach rozpisał przetarg na dzierżawę 25 autobusów spalinowych o długości ok. 12 m. Okres realizacji zamówienia ustalono na 96 miesięcy, a świadczenie usługi rozpocznie się od porządku przyszłego roku.
Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa 25 autobusów miejskich o napędzie spalinowym. Pojazdy mają być nie starsze niż z 2021 r. Zamawiający wymaga autobusów o długości 11,5-12,5 m. Pojazdy mają pomieścić min. 80 pasażerów, w tym co najmniej 26 na miejscach siedzących. Wymagany układ drzwi to 2-2-2. Wejście powinno znajdować się na wysokości maks. 320 mm. Pojazd będzie wyposażony w klimatyzację, system informacji pasażerskiej z zapowiedziami i ekranami, kasowniki, instalację ŚKUP, monitoring, system zliczania pasażerów, system kontroli trzeźwości kierowcy.

Termin składania ofert mija 29 września. Zamawiający nie precyzuje warunków w zakresie doświadczenia technicznego. O wyborze decydują cena (60%), ocena techniczna pojazdów (35%), warunki płatności (5%). O wyborze będą decydować liczba miejsc dostępna z poziomu niskiej podłogi, rozwiązania systemu informacji pasażerskiej, liczba kamer i ładowarek USB a także moc chłodzenia systemu klimatyzacji.

Okres dzierżawy obejmuje 96 miesięcy. Umowa ma obowiązywać od 1 stycznia 2022 r. do końca 2029 r. Wydzierżawiający zobowiązuje się do dostarczenia, najpóźniej w dniu podpisania umowy, kserokopii dowodów rejestracyjnych autobusów.

PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony