Partnerzy serwisu:

Piła na zakupach. Oferta od Solarisa

Witold Urbanowicz 23.08.2019

Piła na zakupach. Oferta od Solarisa
fot. Piotr Chamczyk
Urząd Miasta w Pile otworzył oferty w przetargu na dostawy siedmiu autobusów hybrydowych i sześciu pojazdów dieslowskich o długości 12 m. O zamówienie ubiega się wyłącznie Solaris, który nieznacznie przekroczył budżet zamawiającego. Pojazdy mają przyjechać do Piły w II połowie przyszłego roku.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 13 fabrycznie nowych jednoczłonowych autobusów niskopodłogowych o długości 11,8-12,2 m. Zamówienie podzielono na dwie części: pierwsza obejmuje siedem hybryd, a druga sześć pojazdów napędzanych silnikiem diesla. Więcej o przedmiocie zamówienia pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj (23 sierpnia) minął termin składania ofert. W obu częściach wystartował jedynie Solaris. Hybrydowe pojazdy producent wycenił na 12,613 mln zł, oferując 37-miesięczny okres gwarancji. Budżet na ten cel wynosił 12,466 mln zł brutto.

Pojazdy z silnikiem diesla Solaris jest gotowy dostarczyć za 6,856 mln zł brutto z 42 miesiącami gwarancji. Piła planowała przeznaczyć na ten cel 6,216 mln zł brutto.

Autobusy spalinowe powinny zostać dostarczone do końca sierpnia 2020 r. Natomiast pojazdy hybrydowe mają zostać dostarczone do 30 października 2020 r.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony