Partnerzy serwisu:

Petros Spinaris dołącza do zarządu Solarisa

Redakcja 24.05.2019

Petros Spinaris dołącza do zarządu Solarisa
fot. Solaris
Z początkiem maja bieżącego roku nowym wiceprezesem zarządu firmy Solaris odpowiedzialnym za sprzedaż, marketing i obsługę posprzedażową został Petros Spinaris. Petros Spinaris związany jest z Solarisem od 2009 roku. Zajmował w tym czasie różne stanowiska w obszarze sprzedaży i obsługi posprzedażowej.
Petros Spinaris ma bogate doświadczenie zawodowe, w szczególności w branży motoryzacyjnej. W 2009 roku rozpoczął pracę w firmie Solaris Bus & Coach. Początkowo zarządzał spółką córką w Grecji, następnie zaś był odpowiedzialny za obszar sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej w centrali firmy w Polsce. Wcześniej pracował na różnych stanowiskach menedżerskich w europejskich koncernach przemysłu motoryzacyjnego, w tym w branży autobusowej.

– Solaris silnie rozwijał się w ostatnich latach, a nasze ambicje zakładają jeszcze szybszy wzrost sprzedaży i udziałów w rynku. To oczywiste wyzwania dla działów sprzedaży i obsługi posprzedażowej. Doświadczenie i wiedza Petrosa Spinarisa są dla nas ogromnym wsparciem – mówi Javier Calleja, prezes zarządu Solaris Bus & Coach.

Petros Spinaris ukończył studia na Uniwersytecie Westminsterskim w Londynie i uzyskał tytuł Magistra Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw.

Spinaris zastąpił na tym stanowisku Zbigniewa P., który został zatrzymany pod koniec zeszłego roku w związku z aferą korupcyjną w Rydze.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony