Partnerzy serwisu:

Pernik: Karsan wygrywa przetarg na autobusy CNG

simetra 07.10.2020

Pernik: Karsan wygrywa przetarg na autobusy CNG
fot. Karsan
Turecki Karsan wygrał przetarg na dostawę trzynastu 12-metrowych autobusów Citymood z napędem CNG dla bułgarskiego miasta Pernik. Pojazdy mają zostać dostarczone w pierwszej połowie roku 2021.
Kontrakt w Perniku nie będzie pierwszy w historii firmy znad Bosforu. Wcześniej wspólnie ze swoim lokalnym dystrybutorem firmą Bulbus Trade sprzedał pojazdy serii Jest i Atak, ale najnoszy kontrakt jest pierwszym obejmującym autobusy 12-metrowe.

Jak podkreśla Muzaffer Arpacıoğlu, zastępca dyrektora generalnego Karsana, to właśnie wcześniejsze kontrakty i udana współpraca ze stroną bułgarską, pomimo panującej, pozwoliły na wprowadzenie na rynek bułgarski większych autobusów. Przedstawiciel Karsana podkreśla także, że firma stale otrzymujemy zamówienia na autobusy z różnych miast w Europie i wygrywamy kolejne przetargi.

Karsan zapewnia, że produkowany przez niego 12-metrowy autobus miejski Citymood zasilany oferuje niskie zużycie paliwa i niskie koszty eksploatacji oraz zapewnia wysoki komfort pracy kierowców. Niskopodłogowy pojazd napędza silnik Citymood FPT CURSOR 8 CNG o pojemności 7,8 litra wytwarzający moc do 243 kW i maksymalny moment obrotowy 1300 Nm.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony