Partnerzy serwisu:

Parkowanie i przestrzeń na tegorocznym Kongresie Transportu Publicznego

TOR Konferencje 12.08.2019

Parkowanie i przestrzeń na tegorocznym Kongresie Transportu Publicznego
fot. UM Poznań
17 października w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się kolejna, ósma już edycja Kongresu Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta. Jedna z czterech zaplanowanych sesji poświęcona będzie kwestiom parkowania oraz przestrzeni.
Pierwsza z zaplanowanych w tej sesji debat skupi się na funkcjonowaniu stref płatnego parkowania po wejściu w życie zmian w ustawie o drogach publicznych. Zaproszeni eksperci spróbują odpowiedzieć na pytania jak zmiany w ustawie wpłyną na opłaty za parkowanie w strefach, jakie są możliwości w zakresie integracji stref płatnego parkowania i parkingów off-street oraz czy istnieje spójna polityka parkingowa polskich miast.

Podczas kolejnej z dyskusji pojawi się temat tego jak budowane są dziś ulice i jak wpisać chodniki, drogi dla rowerów, zieleń, parkingi, bus pasy i handel w ograniczoną miejską przestrzeń.

Udział w Kongresie jest nieodpłatny po rejestracji i otrzymaniu akredytacji organizatora. Aktualny program i szczegóły rejestracji na stronie www.kongrestransportupublicznego.pl

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Kongres Transportu Publicznego
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony