Partnerzy serwisu:

Ostrowiec Świętokrzyski kupuje nowe autobusy

Witold Urbanowicz 14.07.2021

Ostrowiec Świętokrzyski kupuje nowe autobusy
fot. MPK Ostrowiec Świętokrzyski
Miasto Ostrowiec Świętokrzyski rozpisało przetarg na zakup dziewięciu autobusów o długości 12 m. Pojazdy mają zostać dostarczone w ciągu niespełna roku od zawarcia umowy.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dziewięciu fabrycznie nowych niskopodłogowych, niskoemisyjnych autobusów wyposażonych w silnik diesla o mocy min. 180 kW. Długość pojazdów określono na 11,8-12,2 m, a pojemność na min. 70 podróżnych, z czego 25% na miejscach siedzących. Wymagany układ drzwi to 2-2-2. Pojazdy mają być dostosowane do 15-letniej eksploatacji. Autobusy będą klimatyzowane.

Termin składania ofert mija 23 sierpnia. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat wykonały co najmniej jedno zamówienie, polegające na dostawie minimum trzech fabrycznie nowych autobusów z silnikiem o napędzie wysokoprężnym o wartości zamówienia nie mniejszej niż 2,5 mln zł brutto.

O wyborze zdecydują cena (60%), właściwości techniczne i eksploatacyjne (35%) oraz okres gwarancji (5%). Pod uwagę brane będzie dziewięć podkryteriów: zużycie paliwa, podatność obsługowa poszycia bocznego, podział szyby przedniej, unifikacja silnika z producentem pojazdu, materiał konstrukcyjny szkieletu ramy podwozia, materiał poszycia zewnętrznego nadwozia, liczba miejsc siedzących dostępnych z poziomu niskiej podłogi, ilość czynnika chłodzącego, wysokość wejścia w drzwiach. Na realizację przeznaczono 330 dni.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony