Partnerzy serwisu:

Ostrów Wielkopolski. Autobusy używane mają wzięcie

Jakub Dybalski 18.03.2015

Ostrów Wielkopolski. Autobusy używane mają wzięcie
Ostrów Wielkopolskifot. Stiopa, lic. CC BY-SA 3.0 pl
PKS w Ostrowie Wielkopolskim chce w kwietniu rozstrzygnąć przetarg na 17 używanych autobusów turystycznych i międzymiastowych. Okazję będą mieli mniejsi dostawcy, bo zamówienie jest podzielone na sześć części.
PKS w Ostrowie w dokładnej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia wymienia oczekiwania wobec autobusów, które – w różnych wersjach – mają mieć od 10 do 12,5 m. W każdym z zadań zamawiający wspomina o kilku (od dwóch do czterech pojazdów) autobusach. W sumie wartość przetargu oceniono na 825 tys. zł.

Tylko w przypadku dwóch pojazdów (zadanie nr 1) chodzi o maszyny zarejestrowane najwcześniej w 2009 r., a w związku z tym minimalny wymóg jeśli chodzi o emisję spalin to norma Euro 4. W pozostałych przypadkach data pierwszej rejestracji może sięgać nawet 2007 r. a wymagana norma to Euro 3.

PKS Ostrów będzie wybierał najlepsze oferty w ramach każdego zadania, a nie całości zamówienia. W praktyce w całości o wyborze będzie decydować cena, której wagę ustalono na 99 proc. Jeden procent oceny oferty będzie stanowiła norma emisji spalin, jaką spełniają proponowane pojazdy.

Oferty można składać do 28 kwietnia.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Proces inwestycyjny
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony