Partnerzy serwisu:

Ostrołęka z jedną ofertą na elektrobusy

Witold Urbanowicz 14.05.2020

Ostrołęka z jedną ofertą na elektrobusy
fot. Solaris
Miasto Ostrołęka otworzyło oferty w przetargu na dostawy dwóch autobusów jednoczłonowych z napędem elektrycznym oraz odpowiednią infrastrukturą do ładowania. O zamówienie ubiega się wyłącznie Solaris. Na dostawy przeznaczono rok.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych jednoczłonowych autobusów elektrycznych. Zamawiający wymaga pojazdów o długości do 12,5 m. Wymagany jest silnik elektryczny centralny umiejscowiony przed osią napędową lub silniki elektryczne zintegrowane z osią napędową o sumarycznej mocy min. 160 kW. Zakup obejmuje również stacje ładowania.

Dzisiaj (14 maja) minął termin składania ofert. Wystartował tylko Solaris, który wycenił swoją ofertę na 6,143 mln zł brutto. To więcej, niż zakładał budżet, określony na kwotę 4,634 mln zł brutto. Producent zaoferował 36 miesięcy gwarancji na cały autobus z wyposażeniem, 60 miesięcy na powłoki lakiernicze, 120 miesięcy na szkielet kratownicy podwozia i nadwozia oraz na perforację korozyjną blach poszycia zewnętrznego, osiem lat na magazyny energii oraz 36 miesięcy na ładowarki zajezdniowe.

Teraz Ostrołęka musi podjąć decyzję, czy dopłacić do zakupu i wybrać ofertę. Na realizację zamówienia przeznaczono 12 miesięcy.


PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Autobusy elektryczne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony