Partnerzy serwisu:

Od poniedziałku Panek CarSharing w czterech nowych miastach. Białystok, Poznań, Kielce i Radom

Redakcja 18.03.2020

Od poniedziałku Panek CarSharing w czterech nowych miastach. Białystok, Poznań, Kielce i Radom
fot. Panek
W poniedziałek firma Panek uruchomiła usługę car sharingu w Białymstoku, Kielcach, Poznaniu i w Radomiu. W Panku podkreślają, że ich auta wypożyczyć już można w ponad 40 strefach, w tym w 10 dużych miastach, i że ich auta są bezpieczne, choć „nikt nie potrafi obecnie zapewnić o 100% dezynfekcji jakiegokolwiek obiektu”.
Panek łączy nową usługę z epidemią koronawirusa i w komunikacie prasowym sugeruje, że auto na minuty jest bezpieczniejsze niż pociąg czy autobus. – Już od soboty dobiegały nas głosy, że są problemy z powrotem do kraju oraz obawa przed podróżą pociągami i autobusami wśród naszych przyjaciół i klientów. Wiele osób decydowało się na tradycyjny wynajem samochodów. Stwierdziliśmy jednak, że CarSharing będzie wygodniejszy i szybszy w nagłych sytuacjach. Dlatego przyśpieszyliśmy działania – informuje Katarzyna Panek, rzecznik firmy.

Firma zachęca do podróży międzymiastowych. Informuje, że dzięki wprowadzonym subskrypcjom podróże do 300 km kosztują tyle, co wynajem samochodu na dobę, czyli w zależności od klasy: 69 zł, 99 zł, 139 zł czy 199 zł. Dodatkowo, każdy nowo zarejestrowany klient otrzyma bonus, 20 zł na start do wydania na usługę.

Firma przekonuje w komunikacie, że auta są bezpieczne. „Nikt nie potrafi obecnie zapewnić o 100% dezynfekcji jakiegokolwiek obiektu. Można jedynie minimalizować ryzyka. Samochody Panka są dezynfekowane specjalnymi płynami a częstotliwość wizyt obsługi technicznej została zwiększona. Ze względu na sytuację i liczbę samochodów użytkowanie auta „Klient po Kliencie” bezpośrednio, praktycznie nie ma miejsca” – przekonuje, reklamując usługę.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony