Partnerzy serwisu:

Nowy Targ kupuje autobusy klasy mini

Witold Urbanowicz 22.05.2019

Nowy Targ kupuje autobusy klasy mini
Autfot. Lukas 3z, lic. CC BY-SA 4.0
Gmina Nowy Targ rozpisała przetarg na dostawy dwóch autobusów o długości 7-8 m. To element projektu unijnego związanego z poprawą komunikacji na terenie miasta Nowy Targ oraz gmin Nowy Targ i Szaflary.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 autobusów klasy mini ze sprzętem i oprogramowaniem diagnostycznym. Długość pojazdu określono na 7–8 m, a pojemność na 38 pasażerów, w tym 14 na miejscach siedzących (z czego maksymalnie cztery mogą być uchylne). W pojazdach przewidziano silnik o mocy co najmniej 125 kW.

Pojazdy mają być niskopodłogowe, bez stopni w przejściu środkowym lub w jakichkolwiek drzwiach. Wysokość wejścia określono na maks. 340 mm. Autobus powinien posiadać dwoje drzwi pasażerskich, w tym minimum jedne drzwi dwuskrzydłowe z tyłu pojazdu. Wymagania obejmują klimatyzację, bramki liczące ilość pasażerów, monitoring, system sprzedaży biletów z biletomatami i kasownikami.

Termin składania ofert mija 2 lipca. W postępowaniu mogą startować firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat dostarczą co najmniej jeden autobus niskopodłogowy o parametrach długości i pojemności pasażerskiej nie gorszych niż przedmiot zamówienia. O wyborze zadecydują cena (60%), okres gwarancji całopojazdowej (30%) oraz liczba osób jednorazowo przewożonych w pojeździe (10%). Pojazdy mają być dostarczone w ciągu 26 tygodni od podpisania umowy.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony