Partnerzy serwisu:

Nowe stroje służbowe gdańskich motorniczych i kierowców

Redakcja 17.05.2022

Nowe stroje służbowe gdańskich motorniczych i kierowców
fot. GAiT
Błękitne koszule z haftem „Gdańskie Autobusy i Tramwaje”, dla panów – granatowe krawaty, dla pań – granatowe apaszki. Zgodnie z zapowiedzią, spółka GAiT wprowadza ujednolicony strój służbowy dla prowadzących pojazdy. W ciągu najbliższego miesiąca wszyscy kierowcy i motorniczowie GAiT wyposażeni zostaną w nowe elementy garderoby.
Nowy strój służbowy prowadzących pojazdy GAiT to: błękitne koszule z haftem „Gdańskie Autobusy i Tramwaje”, dla panów – granatowe krawaty oraz spinki do krawatów, dla pań – granatowe apaszki wraz z klamrami do apaszek.

– Zależy nam na identyfikacji wizualnej prowadzących pojazdy GAiT – mówi Maciej Lisicki, prezes spółki Gdańskie Autobusy i Tramwaje. – Zdecydowaliśmy się na wariant najbardziej ekonomiczny, czyli wprowadzenie najważniejszych z punktu widzenia identyfikacji i pełnionej funkcji elementów garderoby. Koszula z haftem „Gdańskie Autobusy i Tramwaje”, krawat, apaszka to elementy najbardziej wyeksponowane i widoczne dla korzystających z komunikacji miejskiej. Co istotne, wprowadzenie ujednoliconych elementów stroju służbowego jest ważne nie tylko z punktu widzenia pasażera, ale także samych prowadzących pojazdy. Identyfikacja wizualna kierowcy, czy motorniczego przywodzi skojarzenie osoby będącej „na służbie”, co przekłada się na większy respekt do prowadzących i ich bezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że nowy ujednolicony wizerunek prowadzących pojazdy GAiT spotka się z pozytywnym odbiorem naszych pasażerów – dodaje prezes GAiT.

W ciągu najbliższych dni rozpocznie się wydawanie nowych elementów garderoby prowadzącym pojazdy.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony