Partnerzy serwisu:

MZK Kutno z dobrą cenowo ofertą na leasing autobusów

Witold Urbanowicz 10.07.2019

MZK Kutno z dobrą cenowo ofertą na leasing autobusów
fot. Solaris
MZK w Kutnie otworzył oferty w przetargu na leasing trzech autobusów. Jedyną ofertę złożył Solaris. Pojazdy mają zostać dostarczone w tym roku.
Przedmiotem przetargu jest leasing trzech autobusów klasy midi o długości maks. 10,5 m, które mogą pomieścić co najmniej 77 podróżnych, w tym 20 na miejscach siedzących. Preferowane troje drzwi w układzie 2-2- 2, choć dopuszcza się układ z dwiema parami (2-2-0). Autobusy mają posiadać silniki o mocy min. 200 kW. Wyposażenie obejmuje klimatyzację, elektroniczną informację pasażerską, ładowarki USB, Wi-Fi, monitoring i monitory reklamowe. Udział towarów pochodzących z rynku unijnego musi przekraczać 50%.

Wczoraj (9 lipca) minął termin składania ofert. Wystartował jedynie Solaris, który zaoferował pojazd za 2,92 mln zł brutto, czyli 40 tys. zł poniżej budżetu zamawiającego. Pojazdy mają zostać dostarczone do 20 grudnia.

To ponowiony przetarg. W pierwszym nie udało się otworzyć oferty. Solaris jednocześnie wygrał ostatnio w Kutnie inny przetarg – na dostawy dwóch autobusów midi.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony