Partnerzy serwisu:

MZK Koszalin z jedną ofertą na leasing autobusów

Witold Urbanowicz 01.12.2021

MZK Koszalin z jedną ofertą na leasing autobusów
fot. Szczecinolog, lic. CC BY-SA 4.0 Wikimedia commons
MZK w Koszalinie otworzył oferty w przetargu na leasing siedmiu używanych autobusów 12-metrowych. O zamówienie ubiega się wyłącznie jeden podmiot. Okres leasingu ustalono na 36 miesięcy – z możliwością wykupu pojazdów.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu finansowego siedmiu używanych niskopodłogowych autobusów miejskich o długości 11-12,5 m. Przetarg dotyczy pojazdów, które zostały wyprodukowane nie wcześniej niż w 2016 r.

W pełni niskopodłogowy pojazd ma pomieścić min. 67 pasażerów stojących i 29 osób siedzących (łącznie z kierowcą). Wymagany układ drzwi to 1-2-2 lub 2-2-2. Pojazdy mają być wyposażone w silnik o mocy min. 190 kW (258 KM). Autobusy powinny być wyposażone w monitoring, kasowniki, tablice LED, zapowiedzi.

Dzisiaj (1 grudnia) zamawiający otworzył oferty. Wystartowała jedynie firma mLeasing, oferujący zazwyczaj MAN-y, z ofertą na kwotę 5,035 mln zł brutto. To nieznacznie więcej niż zakładał budżet, określony na 4,990 mln zł.

Dostawę pierwszych trzech autobusów zaplanowano w terminie do 60 dni od daty zawarcia umowy, a pozostałych – w ciągu 90 dni od zawarcia umowy. Okres leasingu ustalono na 36 miesięcy. Przewidziano opcję wykupu pojazdów.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony