Partnerzy serwisu:

MZK Gorzów rozstrzyga przetarg na leasing autobusów

Witold Urbanowicz 22.12.2020

MZK Gorzów rozstrzyga przetarg na leasing autobusów
fot. MZK Gorzów Wielkopolski
MZK Gorzów Wielkopolski rozstrzygnęło przetarg w ponowionym przetargu na leasing sześciu autobusów o długości 11,5-12 m. O zamówienie ubiegały się dwie firmy.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu sześciu autobusów klasy maxi. Pojazdy muszą pomieścić nie mniej niż 85 pasażerów, w tym min. 24 na miejscach siedzących. Wymagana wysokość podłogi to 320-470 mm (nad II osią) bez stopni poprzecznych we wnętrzu pojazdu. Pojazd powinien posiadać troje drzwi i o jednakowej szerokości skrzydeł i szerokości czynnej drzwi nie mniejszej niż 1,2 m.

Po połowie listopada minął termin składania ofert. Wystartowały dwa podmioty. Firma mLesaing, oferująca MAN-y, proponuje kwotę 7,653 mln zł, natomiast konsorcjum Solaris i Millenium Leasing – 7,913 mln zł brutto.

Obie oferty przekraczały nieznacznie budżet określony na 7,577 mln zł brutto. Dziś (22 grudnia) MZK rozstrzygnął przetarg, wybierając ofertę mLeasing. Choć zdobyła ona nieznacznie mniej punktów w kryterium właściwości techniczno-eksploatacyjnych, to okazała się lepsza pod względem ceny. Na realizację przeznaczono osiem miesięcy.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony