Partnerzy serwisu:

MPK Wrocław szuka firm do konserwacji torowisk i sieci trakcyjnej

Witold Urbanowicz 10.11.2020

MPK Wrocław szuka firm do konserwacji torowisk i sieci trakcyjnej
fot. MPK Wrocław
MPK Wrocław rozpisało postępowanie na konserwację torów i zwrotnic tramwajowych w mieście. Zamówienie obejmuje okres od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2023 r. Oddzielnie przedsiębiorstwo szuka firmy, która zajmie się konserwacją sieci trakcyjnej.
Zamówienie dotyczące konserwacji torów i zwrotnic podzielone jest na dwa obszary. Termin składania ofert mija 11 grudnia. W każdej z części o wyborze zdecydują cena (60%) i okres gwarancji (40%). Firmy muszą posiadać co najmniej 16 pracowników na stanowiskach robotniczych, w tym sześciu spawaczy oraz trzy osoby posiadające uprawnienia SEP. Zamówienie obejmuje lata 2021-2023.

Oddzielnie MPK poszukuje wykonawców, którzy będą odpowiedzialni za konserwację i utrzymanie w pełnej sprawności technicznej sieci trakcyjnej tramwajowej i wyposażenia towarzyszącego w przyszłym roku. Zadanie obejmuje też dodatkowe prace: malowanie 50 słupów bez piaskwoania i dziesięciu z piaskowaniem. W ramach opcji zamówieni\e może być rozszerzone o lata 2022 i 2023.

Termin składania ofert mija 25 listopada. Firmy muszą dysponować co najmniej trzema samochodami wieżowymi przystosowanymi do poruszania się po torowisku, dwoma samochodami dostawczymi, jednym podnośnikiem, jednym laboratorium pomiarowym, 12 monterami z uprawnieniami SEP. O wyborze decydują cena (60%), utrzymanie we wskazanym miejscu dodatkowego pogotowia sieciowego (10%) oraz okres gwarancji na naprawy awaryjne (30%).

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony