Partnerzy serwisu:

MPK Wrocław bierze się za kolejne rozjazdy

Witold Urbanowicz 03.06.2020

MPK Wrocław bierze się za kolejne rozjazdy
fot. MPK Wroclaw
MPK Wrocław rozpisało przetargi na dokumentację projektową dla wymiany kilku wyeksploatowanych rozjazdów. Przedsiębiorstwo od kilku miesięcy opiekuje się infrastrukturą tramwajową, co przekłada się na zwiększoną liczbę zadań i postępowań przetargowych.
Przedmiotem jednego z przetargów jest opracowanie dokumentacji projektowej wykonawczej dla wymiany rozjazdów z podziałem na trzy części. Jedna z nich dotyczy rozjazdu al. Hallera i Powstańców Śląskich (rozjazd od al. Hallera). Kolejna część to dwa rozjazdy na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i al. Hallera (rozjazdy w u. Powstańców Śląskich), a ostatnia – rozjazdu na skrzyżowaniu al. Hallera i Grabiszyńskiej (rozjazd od al. Hallera).

Drugi przetarg również jest podzielony na trzy części. Pierwsza dotyczy dokumentacji dla wymiany rozjazdu w węźle ul. Piotra Skargi – ul. Teatralna (rozjazd od placu Dominikańskiego), druga – rozjazdu na skrzyżowaniu ul. Kazimierza Wielkiego – ul Krupnicza (rozjazd od placu Dominikańskiego) oraz rozjazdu od ul. Ruskiej, a ostatnia – rozjazdu na skrzyżowaniu ul. Legnicka – ul. Złotoryjska wraz z remontem toru od przystanku Dolmed do skrzyżowania z ul. Strzegomską wraz ze skrzyżowaniem.

W obu postępowaniach termin składania ofert mija 7 lipca. O wyborze zdecydują cena (60%) oraz termin realizacji (40%). Na realizację dokumentacji przeznaczono 90 dni.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony