Partnerzy serwisu:

MPK Kraków z ofertą Budimeksu na przygotowanie zajezdni dla elektrobusów

Witold Urbanowicz 27.04.2020

MPK Kraków z ofertą Budimeksu na przygotowanie zajezdni dla elektrobusów
fot. MPK Kraków
MPK Kraków otworzyło oferty w przetargu na przebudowę zajezdni autobusowej Wola Duchacka. Powstać ma tam plac z bramownicami do ładowania 55 elektrobusów.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie placu na minimum 55 stanowisk ładowania autobusów elektrycznych przegubowych z bramownicami do powieszenia kopuł dla wolnego ładowania autobusów elektrycznych z wykorzystaniem pantografów i budową stacji transformatorowej w Stacji Obsługi Autobusów Wola Duchacka.

Dziś (27 kwietnia) minął termin składania ofert. Wystartował jedynie warszawski Budimex z ofertą na kwotę 16,911 mln zł brutto. Mieści się ona w budżecie, określonym na kwotę 18,353 mln zł brutto.

Plac przed dyspozytornią powinien zostać wykonany w terminie do 90 dni od przekazania terenu budowy, a na realizację całego zamówienia przeznaczono do 180 dni od przekazania terenu budowy. Wszystkie prace mają zakończyć się do 11 grudnia 2020 r.

Niedawno, jak pisaliśmy, przetarg na dostawy 50 przegubowych elektrobusów wygrał Solaris. Na realizację zamówienia przeznaczono 12 miesięcy.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony