Partnerzy serwisu:

Mobilność na III Kongresie Czystego Powietrza

TOR Konferencje 17.01.2020

Mobilność na III Kongresie Czystego Powietrza
fot. Pixabay
Są w Polsce miasta, w których średnio nawet ponad 50% zanieczyszczeń powietrza generowanych jest przez transport. Do takich należy m.in. Warszawa. Temat mobilności i smogu po raz kolejny pojawi się więc w agendzie Kongresu Czystego Powietrza.
Kongres Czystego Powietrza jest to wspólne przedsięwzięcie Samorządu Województwa Mazowieckiego i Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. Trzecia edycja wydarzenia odbędzie się już 26 lutego w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.

Podczas sesji „Mobilność i Zieleń” zastępca dyrektora Biura Polityki Mobilności i Transportu UM st. Warszawy Tadeusz Bartosiński opowie jakie działania w obszarze transportu mogą pozytywnie wpłynąć na jakość powietrza. Senior project manager w Zespole Doradców Gospodarczych TOR Maciej Mysona przedstawi założenia tworzenia analiz rozwoju elektromobilności dla samorządów, a Bernhard Skiba z Green Zones odpowie na pytanie jak zorganizować efektywną strefę czystego transportu.

W towarzyszącej sesji debacie, którą poprowadzi redaktor portalu Transport-Publiczny.pl Jakub Dybalski wystąpią m.in. Bartosz Piłat, ekspert Instytutu Ekonomii Środowiska; Aneta Skubida, systems innovation design manager Central and Eastern Europe w Climate-KIC, radna warszawskiej Woli, prezeska stowarzyszenia Wola Mieszkańców; dr Tomasz Zielenkiewicz, senior associate w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka; Małgorzata Zyśk, burmistrz Miasta Ząbki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po rejestracji na stronie i otrzymaniu akredytacji organizatora.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony