Partnerzy serwisu:

Mobilis łączy siły z FlixBusem. Przemaluje 9 autobusów

jd/inf. pras. 10.05.2018

Mobilis łączy siły z FlixBusem. Przemaluje 9 autobusów
fot. Mobilis
Spółka Mobilis, największa w Polsce firma transportowa, nawiązała współpracę z FlixBusem, europejskim liderem wśród operatorów dalekobieżnych połączeń autobusowych. W ramach kooperacji dziewięć dalekobieżnych autobusów firmy Mobilis realizować będzie wybrane połączenia z nowej siatki FlixBusa. Współpraca rozpocznie się w połowie czerwca.
Dziś Mobilis obsługuje zarówno lokalne, regionalne, jak i dalekobieżne linie autokarowe. Flota spółki to ponad 1000 autobusów i autokarów – nowoczesnych pojazdów marek Scania, Solaris, Iveco, Autosan, Mercedes, Volvo i Man, przeznaczonych do obsługi komunikacji miejskiej, dalekobieżnej oraz turystycznej.

– Jestem przekonany, że nasza współpraca przełoży się na wiele korzyści dla pasażerów. Mobilis posiada duże doświadczenie w obsłudze połączeń lokalnych, regionalnych oraz kursów dalekobieżnych. Nasze know-how pozwala nam nieustannie podnosić jakość oferowanych usług. Dostarczamy kompleksową usługę tj. wykwalifikowanych i wyszkolonych kierowców, tabor oraz zaplecze techniczne. W Krakowie mamy bazę z doskonałym zespołem specjalistów przygotowanych do obsługi każdego rodzaju połączeń. Bez wątpienia wszystko to przełoży się na satysfakcję i zadowolenie klientów FlixBusa. W ramach obsługi letniej siatki połączeń zapewnimy 9 autobusów Scania Touring i jeden zapasowy, aby wspierać nasze połączenia bądź innych partnerów FlixBusa. Tabor dostosujemy do standardów firmy. Zielone autobusy będą przewoziły pasażerów w ramach letniego rozkładu jazdy – powiedział Dariusz Załuska, Prezes Zarządu Mobilis Sp. z o.o.

Poza Mobilisem, do grona partnerów FlixBusa w tym roku dołączyło już 10 polskich przedsiębiorstw autobusowych. Zgodnie z założeniami modelu biznesowego firmy partnerskie odpowiadają za zarządzanie flotą, podczas gdy po stronie FlixBusa leżą przede wszystkim kwestie związane z technologią.

Cieszymy się, że tak renomowana firma jak Mobilis postanowiła do nas dołączyć. Zróżnicowane doświadczenie Mobilisa, nie tylko w połączeniach dalekobieżnych, może być dla nas niezwykle cenne. Ze swojej strony zagwarantujemy natomiast odpowiednie zaplecze technologiczne, sprzedażowe czy marketingowe – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska. – W ramach letniego rozkładu Mobilis obsłuży trzy nasze połączenia, jednak nie wykluczamy rozszerzenia współpracy w kolejnych sezonach.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony