Partnerzy serwisu:

Metro na Wolę i Bemowo. Wracają tramwaje na Kasprzaka, zmiany na Górczewskiej

inf. pras., oprac. WU 27.11.2019

Metro na Wolę i Bemowo. Wracają tramwaje na Kasprzaka, zmiany na Górczewskiej
fot. WU
Budowniczowie II linii metra wprowadzają zmiany w ruchu w rejonie stacji zbudowanych na Woli. W sobotę, 30 listopada, tramwaje wrócą na trasy przebiegające ulicami Prostą, Kasprzaka i Skierniewicką. W pierwszych dniach grudnia zmiany będą także na ulicach Górczewskiej i Płockiej.
W sobotę, 30 listopada, zostanie przywrócony ruch tramwajowy na ulicach Prostej, Kasprzaka i Skierniewickiej. Na tory wrócą tramwaje linii 11, które będą kursowały swoją podstawową trasą łącząc Rondo Daszyńskiego i Piaski, jadąc przez Bemowo. Zmienią się również trasy linii 10 i 28. Dziesiątka będzie kursować z Młocin – przez Kasprzaka – do al. Jana Pawła II i dalej swoją stałą trasą na Wyścigi. Linia 28, która teraz łączy Dw. Wschodni z Młocinami, Bemowem i Ochotą, zostanie skrócona do pętli Piaski i nie będzie już kursować przez Bemowo, Wolę do pl. Narutowicza.

Z kolei we wtorek, 3 grudnia, ok. godz. 11.00 zmieni się organizacja ruchu na ul. Górczewskiej. Ruch na odcinku od skrzyżowania z ulicami Deotymy i Elekcyjną do Góralskiej zostanie przełożony na jezdnię południową. Od ul. Deotymy będzie można dojechać do Góralskiej. Dalej prosto pojechać będą mogły wyłącznie autobusy, taxi, motocykle i MTON oraz posiadający identyfikatory wg wzoru MW właściciele, najemcy i prowadzący działalność gospodarczą w budynkach wzdłuż ul. Górczewskiej. Równocześnie zamknięty zostanie tymczasowe połączenie ul. Okocimskiej z Jana Olbrachta.

Tego samego dnia ok. godz. 20.00 otwarta dla kierowców zostanie ul. Płocka na odcinku pomiędzy ul. Wolską a budynkiem nr 11. Plac budowy będzie jeszcze obejmował fragment ul. Płockiej przy skrzyżowaniu z Ludwiki.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Metro Warszawskie
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony