Partnerzy serwisu:

Metro: Na razie bez wind na Polu Mokotowskim

Witold Urbanowicz 07.03.2022

Metro: Na razie bez wind na Polu Mokotowskim
mat, ZTM Warszawa
Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie unieważnił dugi już przetarg na budowę czterech nowych wind w głowicy północnej stacji Pole Mokotowskie. Trzy z nich miały połączyć powierzchnię z peronem, a jedna – antresolę z peronem.
Nowe dźwigi miały pojawić się w głowicy północnej przy wejściach wschodnim, zachodnim i z przystanku tramwajowego w kierunku Służewca. Winda wschodnia i środkowa powstaną w obrębie przejścia podziemnego, natomiast nowy dźwig przy Bruna zostanie połączony z antresolą za pomocą nowego łącznika.

Kolejna winda miała połączyć antresolę z peronem. Zaproponowano jej budowę w obrębie peronu pasażerskiego z łącznikiem, prowadzonym nad środkiem peronu, a następnie po stronie wschodniej schodów, w kierunku bramek biletowych. Szyb miał zostać obudowany płytami kamiennymi w kolorze szarego granitu i szklanymi taflami.

Termin składania ofert minął 10 lutego. W postępowaniu nie wystartowała jednak żadna firma i przetarg został unieważniony. Ponownym wynikiem zakończył się nowy przetarg, w którym oferty otwarto 1 marca.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Metro Warszawskie
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony