Partnerzy serwisu:

Metro: I linia na krótszej trasie w weekend

Redakcja 11.10.2021

Metro: I linia na krótszej trasie w weekend
fot. MW
Na sobotę i niedzielę, 16 i 17 października, zaplanowane zostały prace modernizacyjne na I linii metra. Pociągi będą jeździły tylko na trasie Wilanowska – Młociny.
Na najbliższy weekend zaplanowano remont podstacji trakcyjno-energetycznej na stacji Ursynów. Podstacje trakcyjno-energetyczne ursynowskiego odcinka pierwszej linii metra powstały trakcie budowy na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku i wymagają modernizacji.

Prace potrwają od początku kursowania w sobotę, do końca kursowania w niedzielę. W tym czasie pociągi będą jeździły tylko pomiędzy stacjami Wilanowska i Młociny. Obowiązywał będzie normalny rozkład jazdy, tj. w sobotę, 16 października – sobotni, wraz z kursami nocnymi a w niedzielę, 17 października - świąteczny, bez kursów nocnych.

Na ursynowskim odcinku metra pasażerów przewiozą autobusy zastępczej linii ZM1, które pojadą trasą: Metro Kabaty – al. KEN – al. Harcerzy Rzeczypospolitej – Rolna – al. Wilanowska – Puławska – Metro Wilanowska. Inaczej pojadą autobusy linii 710, 724 i 742. Nie zakończą kursów na pętli Os. Kabaty, tylko dojadą do pętli Metro Wilanowska, ulicami: Wąwozowa – al. Komisji Edukacji Narodowej – al. Harcerzy Rzeczypospolitej – Rolna – al. Wilanowska – Metro Wilanowska.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony