Partnerzy serwisu:

Luboń z przetargiem na obsługę roweru publicznego wraz z rozbudową

Witold Urbanowicz 20.12.2019

Luboń z przetargiem na obsługę roweru publicznego wraz z rozbudową
fot. Nextbike
Miasto Luboń ogłosiło przetarg na obsługę roweru publicznego wraz z rozbudową systemu o kolejne sześć stacji. Zamówienie obejmuje okres do 2022 r.
Luboński Rower Miejski został uruchomiony w kwietniu 2019 r. Obsługuje go firma Nextbike. System składa się z czterech stacji: Rondo Żabikowskie, Os. Lubonianka, Al. Jana Pawła II i Dworzec PKP. Można na nich wypożyczyć 40 rowerów standardowych. System w Luboniu jest kompatybilny z Poznańskim Rowerem Miejskim.

Przetarg obejmuje dostarczenie, montaż, uruchomienie oraz bieżącą obsługę sześciu stacji roweru miejskiego w Luboniu. Każda z sześciu stacji wyposażona zostanie w 8 rowerów i 12 stanowisk. Przetarg obejmuje także bieżącą obsługę 4 istniejących stacji roweru miejskiego w Luboniu wraz z 40 rowerami. System ma być zintegrowany z systemem rowerów miejskich funkcjonującym w Poznaniu (tj. Poznańskim Rowerem Miejskim).

Termin składania ofert mija 21 stycznia 2020 r. O wyborze decydują cena (60%) oraz czas relokacji (40%). Zamówienie obejmuje okres do 1 marca 2022 r.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rower w mieście
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony