Partnerzy serwisu:

Łódź wybrała wykonawcę remontu torów na Przybyszewskiego

Witold Urbanowicz 12.10.2021

Łódź wybrała wykonawcę remontu torów na Przybyszewskiego
fot. Google Maps
Zarząd Inwestycji Miejskich w Łodzi rozstrzygnął przetarg na przebudowę ok. 800-metrowego ulicy Przybyszewskiego na wschód od pl. Reymonta wraz z torowiskiem tramwajowym. Koszt robót wyniesie niecałe 40 mln zł.
Przedmiotem zamówienia, ogłoszonego przez Zarząd Inwestycji Miejskich, jest przebudowa ul. Przybyszewskiego na odcinku od placu Reymonta do posesji nr 42. To w sumie 800 m torowiska. Zamówienie jest realizowane w formule zaprojektuj i wybuduj. Zakres robót obejmuje całą szerokość pasa drogowego. Z postępowania wydzielono zakres prac Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej, związany z przebudową wodociągu.

Na początku września minął termin składania ofert. Wystartowały trzy podmioty. Najtańszą ofertę złożyła firma Budomal z Łodzi, która zaproponowała wykonanie robót za 39,797 mln zł brutto. To właśnie ta firma została dziś – 12 października – wskazana jako zwycięzca postępowania.

Decyzja o wyborze oferty musi uprawomocnić się. Na realizację zamówienia przeznaczono 18 miesięcy od podpisania umowy. Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień podobnych do 50% wartości zamówienia podstawowego.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony