Partnerzy serwisu:

Lime wprowadza tygodniowe abonamenty na e-hulajnogi

jd/inf. pras. 16.01.2020

Lime wprowadza tygodniowe abonamenty na e-hulajnogi
fot. Lime
Od 15 stycznia użytkownicy Lime w Polsce mogą korzystać z tygodniowego abonamentu na hulajnogi elektryczne. LimePass kosztuje 19,99 zł i pozwala „odblokowywać” hulajnogę ile razy się chce przez siedem dni. Ale uwaga – za czas wypożyczenia wciąż się płaci.
LimePass – zakładka w aplikacji, którą trzeba aktywować – umożliwia nielimitowane bezpłatne odblokowanie hulajnóg Lime przez siedem kolejnych dni od momentu wykupienia i aktywowania usługi. Jest to pierwsza usługa abonamentowa wprowadzona przez Lime, ale też pierwsza taka w sektorze mikromobilności.

Koszt aktywowania LimePass w Warszawie i w Poznaniu jest taki sam – 19,99 zł. Firma zachęca do korzystania sugerując, że w zależności od częstotliwości przejazdów abonament może zwrócić się w ciągu zaledwie 2-3 dni. Każde bowiem wypożyczenie e–hulajnogi Lime wiąże się z początkową opłatą w wysokości 3 zł, a potem 0,5 zł za każdą minutę użytkowania. Z abonamentem użytkownikowi będzie naliczana opłata tylko za czas wypożyczenia.

– Aktywując usługę LimePass oferujemy użytkownikom hulajnóg Lime wygodniejszy i bardziej atrakcyjny finansowo sposób poruszania się po mieście – tłumaczy Paulina Ackermann, dyrektor Lime w Polsce, Czechach i na Węgrzech. – W kontekście rosnącej popularności hulajnóg współdzielonych, często wykorzystywanych jako rozwiązanie dojazdowe pierwszego i ostatniego kilometra, jest to bardzo istotne.

Lime w komunikacie zaznacza, że aż 40 proc. wszystkich przejazdów ich hulajnogami w ciągu tygodnia odbywa się w godzinach szczytu, co pozwala użytkownikom na uniknięcie korków oraz problemów z zaparkowaniem auta. Tygodniowa subskrypcja LimePass ma być wygodnym rozwiązanie dla osób podróżujących przy użyciu hulajnóg na co dzień.

Nowa usługa subskrypcji LimePass od grudnia jest dostępna w USA, Australii i Nowej Zelandii. Od 15 stycznia dostępna jest nie tylko w Polsce, ale w lime’owych systemach hulajnogowych w Europie.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Mobilność
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony