Partnerzy serwisu:

Lime po raz pierwszy wjeżdża do Krakowa

Redakcja 29.05.2020

Lime po raz pierwszy wjeżdża do Krakowa
fot. Lime
Lime uruchamia 400 hulajnóg w Krakowie 29 maja i oferuje bezpłatne przejazdy dla nowych użytkowników. Kraków jest czwartym miastem w Polsce, które wraz z Warszawą, Wrocławiem i Poznaniem wypuszcza hulajnogi Lime, i dołącza do sieci ponad 50 miast w Europie
Początkowa flota czterystu hulajnóg będzie dostępna w strategicznych lokalizacjach miasta, zapewniając alternatywę dla tego, jak ludzie mogą się poruszać, czy dojeżdżają do pracy, spotykają się z przyjaciółmi lub po prostu podróżują po mieście. Przejazd z ulicy Pawiej na Plac Nowy zajmie teraz tylko 8 minut.

Mikromobilność odgrywa kluczową rolę w płynnym przemieszczaniu się ludzi po miastach, a jako indywidualna forma transportu hulajnogi mogą pomóc wypełnić integralną lukę transportową w tym ważnym czasie. Z tej okazji Lime udostępnia nowym użytkownikom aplikacji w Krakowie kod do bezpłatnej jazdy do 10 zł (14 minut). Aby skorzystać z oferty, wystarczy wpisać następujący kod w aplikacji w sekcji Portfel w zakładce Promocje: LIMEWKRAKOWIE, z której można korzystać do końca czerwca. Ponadto Lime będzie oferować tańsze przejazdy ze zniżką dla wszystkich użytkowników w dniach 29-31 maja z kodem LIMEKOCHAKRAKOW: 8 zł za każdy przejazd do 30 minut przez 3 dni (piątek, sobota, niedziela).

– Hulajnogi elektryczne oferują alternatywny środek transportu dla osób, które chcą podróżować w bezpieczny sposób, społecznie zdystansowany. W oparciu o nasze globalne doświadczenie wiemy, że potrzeba indywidualnych opcji mobilności rośnie wraz ze spłaszczeniem krzywej COVID-19 – mówi Paulina Ackermann, dyrektor generalny Lime Polska, Węgry i Czechy. – Kraków to wspaniałe miasto, a my naprawdę cieszymy się z uruchomienia naszych usług tutaj. Mamy nadzieję, że mieszkańcy chętnie przywitają nowy, bezpieczniejszy środek transportu i dostosują styl życia, biorąc pod uwagę obecną rzeczywistość. Chcemy zachęcić mieszkańców Krakowa do pozostawienia samochodów i dotarcia do miejsca docelowego za pomocą e-hulajnogi szybciej i ekologiczniej – dodaje.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony