Partnerzy serwisu:

Limanowa kupuje pięć autobusów. Tym razem spalinowych

Witold Urbanowicz 02.06.2020

Limanowa kupuje pięć autobusów. Tym razem spalinowych
fot. Jerzy Opioła, lic. CC BY-SA 4.0 Wikimedia commons
Limanowa ogłosiła przetarg na zakup pięciu autobusów – tym razem klasycznych, napędzanych olejem napędowym. Pojazdy mają zostać dostarczone w połowie lipca przyszłego roku.
To już drugie postępowanie na zakup autobusów w Limanowej. Poprzedni przetarg dotyczył pięciu autobusów elektrycznych, ale okazały się one zbyt drogie jak na skromny budżet zamawiającego i postępowanie unieważniono.

Właśnie ogłoszony przetarg dotyczy zakupu pięciu autobusów, ale z klasycznym napędem, zasilane olejem napędowym. Pojazdy mają być wyposażone w silnik czterosuwowy, 6-cylindrowym, rzędowy, spełniający normę czystości spalin minimum EURO 6 (najnowsza obowiązująca na dzień dostawy wersja), o mocy min. 210 kW. Zamawiający nie opublikował jeszcze szczegółowej specyfikacji zamówienia.

Termin składania ofert mija 3 lipca. Startować mogą podmioty, które w ciągu ostatnich trzech lat wykonały co najmniej jedno zamówienie na dostawy autobusów o wartości min. 2 mln zł netto. Zamówienie ma zostać zrealizowane do 30 lipca 2021r.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony