Partnerzy serwisu:

Koszalin z przetargiem na dwa autobusy turystyczne

Witold Urbanowicz 22.05.2019

Koszalin z przetargiem na dwa autobusy turystyczne
fot. MZK Koszalin
MZK w Koszalinie rozpisało przetarg na dostawy dwóch krótkich autobusów turystycznych. Na dostawy przeznaczono pół roku.
Przedmiotem przetargu jest dostawa dwóch autobusów o długości 7,5-8,5 m, które mogą pomieścić 29-37 podróżnych na miejscach siedzących . Wymagany jest silnik o mocy co najmniej 125 kW, zasilany olejem napędowym. Zamawiający oczekuje pojazdów z drzwiami z przodu i tyłu pojazdu. Przewidziano klimatyzację, przyciemniane szyby boczne oraz nagłośnienie. Wymagany jest też schowek na bagaż oraz porty USB do ładowania urządzeń mobilnych.

Termin składania ofert mija 27 czerwca. O wyborze zdecydują cena (75%), parametry techniczno-eksploatacyjne (24%) oraz koszty zużycia energii (1%). Pod uwagę wzięte będą gwarancja na cały pojazd, na trwałość konstrukcji nadwozia i podwozia, sposób wykonania szkieletu nadwozia i podwozia, a także liczba miejsc. Na dostawy przeznaczono 180 dni.

O realizację poprzedniego zamówienia ubiegały się dwie firmy – ABP Bus&Coach z ofertą na 1,33 mln zł brutto i MMI z ofertą na 1,07 mln zł brutto. Postępowanie zostało unieważnione, gdyż oferty przekraczały zaplanowany budżet, określony na 984 tys. zł.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony