Partnerzy serwisu:

Koszalin chce wyleasingować autobusy

Witold Urbanowicz 20.10.2021

Koszalin chce wyleasingować autobusy
fot. MS
MZK w Koszalinie rozpisał przetarg na leasing siedmiu używanych autobusów 12-metrowych. Okres leasingu ustalono na 36 miesięcy – z możliwością wykupu pojazdów.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu finansowego siedmiu używanych niskopodłogowych autobusów miejskich o długości 11-12,5 m. Przetarg dotyczy pojazdów, które zostały wyprodukowane nie wcześniej niż w 2016 r.

W pełni niskopodłogowy pojazd ma pomieścić min. 67 pasażerów stojących i 29 osób siedzących (łącznie z kierowcą). Wymagany układ drzwi to 1-2-2 lub 2-2-2. Pojazdy mają być wyposażone w silnik o mocy min. 190 kW (258 KM). Autobusy powinny być wyposażone w monitoring, kasowniki, tablice LED, zapowiedzi.

Termin składania ofert ustalono na 18 listopada, a otwarcie ofert zaplanowano 19 listopada. O wyborze decydują cena (95%) oraz okres gwarancji (5%).

Dostawę pierwszych trzech autobusów zaplanowano w terminie do 60 dni od daty zawarcia umowy, a pozostałych – w ciągu 90 dni od zawarcia umowy. Okres leasingu ustalono na 36 miesięcy. Przewidziano opcję wykupu pojazdów.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony