Partnerzy serwisu:

Koronawirus. MPK Wrocław wraca do stref buforowych

inf. pras 08.10.2020

Koronawirus. MPK Wrocław wraca do stref buforowych
fot. MPK Wrocław
W związku ze wzrostem liczby zachorowań na koronawirusa jesteśmy zmuszeni wrócić do stref buforowych w naszych tramwajach oraz autobusach - informuje MPK Wrocław.
Strefy zaczną się od dziś systematycznie pojawiać we wszystkich pojazdach MPK. - Przypominamy, że celem tych stref jest ograniczenie kontaktu kierującego z przedziałem pasażerskim. Bardzo prosimy wszystkich pasażerów o zrozumienie i respektowanie ograniczeń - apeluje Bartosz Naskręski z MPK.

MPK przyznaje, że takie strefy "mogą trochę utrudnić" (to raczej eufemizm) kontakt z kierowcą lub motorniczym, dlatego też, gdy pasażerowie będą potrzebować informacji, zaprasza do kontaktu prywatnie przez profil MPK Wrocław na portalu Facebook oraz przez Infolinię MPK (71 321 72 71 lub 71 321 72 71 70).

- Zdrowie naszych pasażerów, pracowników oraz ich rodzin jest dla nas najważniejsze – mówi prezes MPK Wrocław, Krzysztof Balawejder cytowany w komunikacie. – Choć wszyscy jesteśmy zaniepokojeni tak szybkim, ponownym wzrostem zachorowań, to gwarantuję, że MPK podchodzi do tego problemu poważnie, ale bez paniki. Ponowne wprowadzenie stref buforowych ma na celu ograniczyć ryzyko zachorowania po obu stronach. Proszę więc wszystkich pasażerów o stosowanie się do ograniczeń i zrozumienie dla tej decyzji - dodaje.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony