Partnerzy serwisu:

Końskie kupuje dwa autobusy

Witold Urbanowicz 04.12.2019

Końskie kupuje dwa autobusy
fot. UM Końskie
Gmina Końskie rozpisała przetarg na zakup dwóch pojazdów 12-metrowych z możliwością zwiększenia zamówienia o kolejny autobus. Wozy z zamówienia podstawowego mają się pojawić w ciągu pół roku od zawarcia umowy.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch nowych autobusów klasy maxi o napędzie spalinowym spełniającym normę emisji spalin Euro 6. Przewidziano również opcję w postaci możliwości dostawy dodatkowego pojazdu.

Niskopodłogowe bądź niskowejściowe pojazdy o długości 11,5-12,5 m mają pomieścić co najmniej 35 pasażerów na miejscach siedzących. Przewidziano dwie pary drzwi w układzie 1-2-0 lub 2-2-0. Wymagane są klimatyzacja, panoramiczna szyba przednia, szyby boczne przyciemnione, silnik o mocy min. 200 kW, elektroniczna informacja pasażerska, monitoring, kasa do sprzedaży biletów.

Termin składania ofert mija 8 stycznia 2020 r. W postępowaniu mogą brać udział firmy, które zrealizowały co najmniej dwie dostawy autobusów po dwa pojazdy. O wyborze decydują cena (50%), okres gwarancji (20%) i rozwiązania techniczne (30%). Pod uwagę brane będą materiały elementów konstrukcyjnych, szkieletu nadwozia, podwozia autobusów (najwięcej punktów uzyska stal zabezpieczona antykorozyjnie), przystosowanie do niskiej jakości nawierzchni dróg (rozmiar koła), długość okresów międzyobsługowych, liczba miejsc siedzących.

Na realizację zamówienia przewidziano sześć miesięcy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji zamawiający powiadomi pisemnie Wykonawcę w terminie do 60 dni od daty zawarcia umowy. Termin realizacji dostawy dodatkowego pojazdu 8 miesięcy.

Poprzednie postępowanie zostało unieważnione z powodu braku ofert.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony