Partnerzy serwisu:

Kołobrzeg wybiera Scanię

Witold Urbanowicz 07.05.2018

Kołobrzeg wybiera Scanię
Fot. Michał Szymajda
Spółka Komunikacja Miejska w Kołobrzegu rozstrzygnęła przetarg na dostawy sześciu autobusów 12-metrowych. Za najkorzystniejszą uznano ofertę złożoną przez Scanię.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sześciu autobusów o długości 11,5-12,0 m. Pojemność autobusu określono na 84 osób, w tym 25-30 na miejscach siedzących (w tym kierowca). Wymagany jest silnik o mocy min. 205 kW. W pojeździe znajdzie się troje drzwi, wymagane są klimatyzacja, monitoring oraz tablice informacji pasażerskiej.

W postępowaniu wystartowały dwie firmy – MAN, który zaoferował blisko 7,1 mln zł brutto oraz Scania z kwotą 7,048 mln zł brutto. Zamawiający wybrał ostatecznie ofertę Scani, która otrzymała nieznacznie więcej punktów nie tylko w kryterium ceny, ale i warunków technicznych.

Zakup 6 autobusów dla Kołobrzegu współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014–2020. Na wykonanie zamówienia przeznaczono 140 dni.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony