Partnerzy serwisu:

KM Łomianki z jedną ofertą na dostawy autobusów

Witold Urbanowicz 09.02.2021

KM Łomianki z jedną ofertą na dostawy autobusów
fot. BartekBD, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
Spółka komunalna Komunikacja Miejska Łomianki, obsługująca linie na zlecenie ZTM Warszawa, otworzyła oferty w przetargu na dostawy dwóch autobusów 12-metrowych. Na dostawy przewidziano siedem miesięcy.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich, o długości całkowitej 11,8-12,2 m, z drzwiami w układzie 2-2-2. W pełni niskopodłogowe pojazdy mają pomieścić min. 90 pasażerów (przy normie 6,7 osoby na m2). Wejście wymagane jest na wysokości maks. 340 mm. Pojazdy mają być wyposażone w silnik diesla o mocy min. 190 kW, spełniający normę emisji spalin Euro 6. Autobusy mają być wyposażone i pomalowane zgodnie ze standardami i wymaganiami Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Wykonawca musi zapewnić kasowniki i monitoring oraz system zliczenia pasażerów.

Dzisiaj (9 lutego) minął termin składania ofert. Wystartował jedynie Solaris, który wycenił usługę na 2,590 mln zł brutto. Mieści się w założeniach zamawiającego, który przeznaczył na realizację zamówienia kwotę 2,6 mln zł brutto. Na realizację zamówienia przeznaczono siedem miesięcy.

Będą to kolejne nowe pojazdy we flocie KM Łomianki. W marcu zeszłego roku spółka podpisała z Solarisem umowę o wartości 2,55 mln zł na dostawy dwóch autobusów 12-metrowych. Komunikacja Miejska Łomianki obsługuje linie lokalne na terenie Łomianek oraz linie na zlecenie ZTM Warszawa.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony