Partnerzy serwisu:

Kędzierzyn-Koźle finiszuje projekt unijny dwoma pojazdami

Witold Urbanowicz 23.03.2015

Kędzierzyn-Koźle finiszuje projekt unijny dwoma pojazdami
fot. W lodówce już tylko maślanka, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
Gmina Kędzierzyn-Koźle ogłosiła właśnie przetarg na zakup dwóch autobusów 12-metrowych na potrzeby komunikacji miejskiej. To już czwarty etap projektu unijnego, w ramach którego od 2007 r. dostarczono 19 autobusów.
Gmina Kędzierzyn-Koźle ogłosiła przetarg na zakup dwóch nowych autobusów klasy maxi (długość: w przedziale 11,80-12,15 m). Pojazdy niskopodłogowe mają być wyposażone w możliwość przyklęku i ręczną platformę oraz trzy pary dwuskrzydłowych drzwi. Pojemność każdego z pojazdów określono na 90 osób, w tym min. 28 na miejscach siedzących, z czego co najmniej sześć ma być dostępnych bezpośrednio z poziomu niskiej podłogi (pozostałe – po pokonaniu maks. jednego stopnia). Zastosowane będą wentylacja naturalna przez uchylne bądź przesuwne okna, włazy dachowe oraz wymuszona przez wentylatory. Przewidziano również klimatyzację całej przestrzeni autobusów. Wszystkie szyby boczne i tylne mają być przyciemniane min. 70%. W autobusie przewidziano bramki zliczające potoki pasażerów, monitoring, elektroniczną informację pasażerską (głosową i wizualną) i podwójne gniazda USB zamontowane na poręczach pionowych (min. 2 szt).

W skład zamówienia wchodzi także nieodpłatne przeszkolenie co najmniej sześciu pracowników w zakresie obsługi i napraw, a także dostawa narzędzi i urządzeń specjalistycznych do serwisowania pojazdów.

Termin realizacji określono na 150 dni od udzielenia zamówienia. Oferty można składać do 28 kwietnia br. O wyborze zadecydują cena (70%), gwarancja (5%) oraz ocena techniczno-eksploatacyjna (25%).

Więcej na temat warunków tego przetargu przeczytasz w Monitorze.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony