Partnerzy serwisu:

Katowice. Hive uruchamia swoje hulajnogi na Górnym Śląsku

jd/inf. pras. 11.09.2019

Katowice. Hive uruchamia swoje hulajnogi na Górnym Śląsku
fot. hive
Hive wprowadza swoje pojazdy do Katowic. Od teraz mieszkańcy tego miasta będą mogli spróbować przejażdżki na jednej z wielu dostępnych e-hulajnóg.
E-hulajnogi marki hive pojawiły się w Polsce 14 marca, kiedy to usługa została udostępniona w stolicy. Od tego momentu firma stopniowa zwiększa swój zasięg, starając się umożliwić korzystanie z tego ekologicznego środka transportu jak największej ilości osób. Z myślą o usprawnieniu komunikacji w kolejnych miastach Polski, firma postanowiła wprowadzić swoją usługę do Katowic, zapewniając ich mieszkańcom szybki i komfortowy sposób poruszania się po mieście.

Wprowadzając e-hulajnogi do coraz większej ilości miast w Polsce, hive stara się na stałe wpasować w tkankę miejską i stać się częścią transportu przyszłości w polskich miastach. Zgodnie z tą filozofią, w Warszawie i Wrocławiu firma wprowadziła zniżkę dla posiadaczy kart miejskich, wspierając tym samym poruszanie się po mieście bez konieczności posiadania auta na własność.

hive blisko współpracuje ze swoją siostrzaną firmą FREE NOW również obecną w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku oraz Katowicach. Obie marki wchodzą w skład grupy FREE NOW, będącej wspólnym przedsięwzięciem Daimlera i BMW. Firma posiada aktualnie oficjalne przedstawicielstwo w Warszawie oraz we Wrocławiu i ponad 1000 e-hulajnóg w każdym z wymienionych miast.

PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Mobilność
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony