Partnerzy serwisu:

Karsan zapowiada dostawy 150 autobusów na Ukrainę

Witold Urbanowicz 21.04.2021

Karsan zapowiada dostawy 150 autobusów na Ukrainę
fot. Karsan
Turecki Karsan wziął udział w międzynarodowej konferencji Mintrans, poświęconej miejskiej infrastrukturze. Podczas wydarzenia producent podpisał memorandum o współpracy z Charkowem, a władze miasta zapowiedziały zakup w Karsanie 150 autobusów, których dostawy przewidziano jeszcze w tym roku.
Międzynarodowe Forum Mintrans, poświęcone miejskiej infrastrukturze, odbyło się w Charkowie na wschodzie Ukrainy. Podczas wydarzenia miasto Charków podpisało memorandum o współpracy z Karsanem. Ihor Tieriehow, sekretarz rady miasta, zapowiedział zakup 150 autobusów o długości 6 i 8 metrów.

– Naszym celem jest pozyskanie 500 nowych pojazdów. W tym roku kupimy 150 autobusów o długości 6 i 8 m. Chcemy, by Karsan – którego zakłady odwiedziłem – odgrywał ważną rolę w modernizacji transportu w Charkowie. Omówiliśmy plany związane z lokalizacją produkcji w Charkowie – mówi Tieriehow.

– Cieszymy się z memorandum o współpracy i o tym, jak możemy wpłynąć na rozwój komunikacji w mieście. W tym kontekście zawarto porozumienie na dostawy 150 Jestów i Ataków od lipca do października – we współpracy z naszym ukraińskim partnerem MDG – mówi Okan Baş, szef Karsana.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony