Partnerzy serwisu:

Karsan dostarczy 30 elektrycznych minibusów dla Sofii

Jakub Rösler 12.05.2022

Karsan dostarczy 30 elektrycznych minibusów dla Sofii
mat. Karsan
Karsan zdobył kolejne zamówienie na dostawę elektrycznych minibusów. Tym razem pojazdy producenta pojadą do stolicy Bułgarii, Sofii. Turecka firma dostarczy tam 30 sztuk modelu e-Jest.

Turecki producent autobusów pochwalił się kolejnym zdobytym zamówieniem dotyczącym autobusów elektrycznych. Tym razem firma zdobyła kontrakt na 30 minibusów z napędem elektrycznym, które pojadą do Sofii w Bułgarii. Nabywcą jest tamtejszy operator komunikacji miejskiej, a więc przedsiębiorstwo Stolichen Avtotransport, które zamówiło autobusy modelu e-Jest.

Karsan podkreśla, iż jak do tej pory jest to największe zamówienie dotyczące elektrycznych minibusów, jakie zostało zawarte w Bułgarii. Wszystkie pojazdy mają dotrzeć do Sofii jeszcze w tym roku, a ich wejście do służby jest planowane pod koniec grudnia obecnego roku.

Producent przypomina też, że w zeszłym roku wygrał już postępowanie na dostawę czterech autobusów elektrycznych dla Dobricza, co łącznie z nowym zamówieniem daje już 34 elektrobusy, które turecki producent dostarczy do Bułgarii.

Przypomnijmy, że pojazdy Karsana dotrą w tym roku do Polski, a dokładniej do Gdańska, gdzie mają rozpocząć służbę jeszcze w tym roku.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Autobusy elektryczne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony