Partnerzy serwisu:

Kalisz z ofertą Solarisa na leasing autobusów

Witold Urbanowicz 10.10.2019

Kalisz z ofertą Solarisa na leasing autobusów
fot. Peżot, lic. CC BY-SA 4.0 Wikimedia commons
Kaliskie Linie Autobusowe prowadzą przetarg na leasing ośmiu autobusów o długości ok. 12 metrów. Autobusy jest gotowe dostarczyć konsorcjum firm Solaris i Millenium Leasing.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego 8 sztuk używanych autobusów miejskich z silnikiem diesla. Pojazdy nie mogą być starsze niż z 2013 r., a ich maksymalny przebieg określono do 500 tys. km.

Długość autobusów określono na 11,8-12,2 m. Pojazdy mają pomieścić co najmniej 80 pasażerów, w tym min. 28 na miejscach siedzących. Wymagane są trzy pary drzwi w układzie 2-2-2. Autobus ma być niskopodłogowy, bez stopni poprzecznych, z wejściem na wysokości max 360 mm. Wymagany jest silnik o mocy min. 220 kW. Wymagana jest klimatyzacja.

Termin składania ofert właśnie minął. Pojazdy jest w stanie dostarczyć konsorcjum firm Solaris i Millenium Leasing. Opiewa ona na kwotę 3,036 mln zł netto (3,734 mln zł brutto). Zamawiający planował przeznaczyć na ten cel kwotę w wysokości równo 3 mln zł netto.

Autobusy powinny zostać dostarczone w terminie do 60 dni od podpisania umowy. Okres leasingu ustalono na 60 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji wykupu przedmiotu leasingu za kwotę w wysokości 1 % wartości netto przedmiotu leasingu, pod warunkiem spłacenia przez niego wszelkich należności wynikających z umowy leasingu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony