Partnerzy serwisu:

Jerzy Wiatr przechodzi z MPK Tarnów do Gdańskich Autobusów i Tramwajów

Witold Urbanowicz 03.02.2021

Jerzy Wiatr przechodzi z MPK Tarnów do Gdańskich Autobusów i Tramwajów
Jerzy Wiatr w środki, mat. UM Tarnów
Jerzy Wiatr, wieloletni prezes MPK Tarnów, przeprowadza się do Gdańska i zmienia pracę. – Miasto Gdańsk zyska nowego mieszkańca a Gdańskie Autobusy i Tramwaje nowego wiceprezesa – informuje Piotr Borawski, wiceprezydent Gdańska.
Jak informuje portal Tarnów Nasze Miasto, Jerzy Wiatr, który od 14 lat kierował Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym w Tarnowie, niespodziewanie żegna się ze spółką. W marcu przeprowadzi się do Gdańska, by objąć funkcję wiceprezesa spółki Gdańskie Autobusy i Tramwaje.

– Miasto Gdańsk zyska nowego mieszkańca a Gdańskie Autobusy i Tramwaje nowego wiceprezesa. Pan Jerzy Wiatr, który przez 14 lat prowadził z sukcesami MPK w Tarnowie wygrał konkurs ogłoszony w naszym mieście. Pracę rozpocznie 1 marca. Gratuluję i liczę na dobrą współpracę dla dobra pasażerów gdańskiej komunikacji miejskiej – potwierdza Piotr Borawski, wiceprezydent Gdańska.

Informacja ta jest sporym zaskoczeniem w Tarnowie. – Taka okazja zdarza się raz na kilka lat. Wziąłem udział w konkursie i go wygrałem. Z Tarnowa przed niczym nie uciekam. Spółkę zostawiam w dobrej kondycji, z nowoczesnym taborem. Ubiegły rok zakończyliśmy z zyskiem wynoszącym 707 tysięcy złotych, co jest najlepszym wynikiem w historii MPK od 1993 roku – podkreślił w rozmowie z portalem Jerzy Wiatr.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony