Partnerzy serwisu:

Jelenia Góra kupuje autobusy używane

Jakub Dybalski 27.02.2020

Jelenia Góra kupuje autobusy używane
fot. MZK Jelenia Góra/FB
MZK w Jeleniej Górze rozpisało przetarg na dostawę dwóch autobusów używanych MAXI z opcją rozszerzenia zamówienia o trzeci. Na oferty czekają tam do 30 marca. Do wydania jest ok. 0,5 mln euro.
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa dwóch używanych autobusów klasy MAXI, bezwypadkowych, sprawnych technicznie, przeznaczonych do eksploatacji w regularnej komunikacji miejskiej. Opcja zawarta w przetargu to jeszcze jeden autobus.

Autobusy muszą pomieścić 70 pasażerów, w tym co najmniej 28 na miejscach siedzących. Co istotne, MZK nie wymaga niskiej podłogi. Pojazdy mają mieć troje drzwi (2-2-2 lub 1-2-2) i miejsce na wózek inwalidzki lub dziecięcy naprzeciwko drugich drzwi. Autobusy powinny być wyprodukowane najwcześniej w 2016 r.

Głównym kryterium oceny ofert będzie cena (80 proc.). Pozostałe punkty będzie można uzyskać za gwarancję (18 proc.) i rok produkcji autobusu (2 proc.). Minimalna wymagana gwarancja to 3 miesiące, ale 18 pkt. w ocenie ofert zyska tylko ta z gwarancją 12-miesięczną (krótsze są nagradzanie mniejsza liczbą punktów. Punkty za rok produkcji autobusu otrzymają te, które są wyprodukowane później niż w 2016 r.

Zgodnie z ogłoszeniem MZK w Jeleniej Górze chce przeznaczyć na zakup 468 460,87 euro netto. Na oferty czekają tam do 30 marca. Zwycięzca będzie miał 50 dni od podpisania umowy na dostawę.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony