Partnerzy serwisu:

Jedna oferta na dworzec w Imbramowicach

Witold Urbanowicz 21.05.2019

Jedna oferta na dworzec w Imbramowicach
wiz. PKP SA
PKP SA otworzyły oferty w przetargu na przebudowę dworca w Imbramowicach, który ponownie zostanie udostępniony podróżnym. Obiekt zyska nowy układ funkcjonalny oraz przeszkloną elewację. O zamówienie ubiega się jeden podmiot.
Przedmiotem przetargu jest przebudowa parterowego dworca w Imbramowicach, leżących w województwie dolnośląskim przy linii kolejowej nr 274 Wrocław Świebodzki – Görlitz. Część pomieszczeń wynajmuje PKP PLK, a część służąca do obsługi pasażerów jest nieczynna.

Po przebudowie obiekt będzie służyć jako dworzec z obsługą pasażerską oraz działająca w trybie ciągłym nastawnia dysponująca. Forma budynku zostanie zachowana. Obiekt zyska nową elewację oraz nowy układ funkcjonalny. Więcej o zakresie prac – wraz z wizualizacjami – pisaliśmy tutaj.

W środę 21 maja minął termin składania ofert. Wystartowała tylko firma Berger Bau Polska z siedzibą we Wrocławiu, która zaproponowała kwotę 6,7 mln zł brutto. O blisko dwa miliony złotych przewyższa ona zaplanowany na ten cel budżet. Teraz PKP SA muszą zastanowić się, czy dołożyć do zamówienia.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony