Partnerzy serwisu:

Jedna firma chce dostarczyć gazowce dla PKS Rzeszów

Jakub Rösler 11.05.2022

Jedna firma chce dostarczyć gazowce dla PKS Rzeszów
fot. Iveco
PKS Rzeszów prowadzi postępowanie dotyczące zakupu trzech autobusów napędzanych gazem CNG. Właśnie otwarto oferty w przetargu, w którym nowe pojazdy chce dostarczyć tylko jeden producent.
PKS Rzeszów w kwietniu rozpisał przetarg dotyczący dostawy trzech autobusów o długości od 12 do 13 metrów, które będą w stanie zabierać na swój pokład co najmniej 60 pasażerów, z czego 48 na miejscach siedzących. Pojazdy mają być napędzane gazem CNG, a jego spalanie nie może przekraczać 36 kilogramów na 100 kilometrów. Więcej o samym zamówieniu pisaliśmy w tym miejscu.

Właśnie nastąpiło otwarcie ofert w omawianym postępowaniu. O zamówienie ubiega się tylko jedna firma, a dokładniej ABP Bus&Coach, która jest dealerem autobusów Iveco na polski rynek. Firma wyceniła dostawę trzech gazowców na prawie 4,990 miliona złotych.

Budżet zamawiającego opiewa na niewiele ponad 3,756 miliona złotych, tak więc jedyna złożona oferta przekracza założony budżet o ponad milion złotych. Na ten moment nie wiemy jednak, czy zamawiający dopłaci, czy też będzie zmuszony anulować postępowanie.
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rynek autobusowy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony